Reference

 

Pošlete nám Vaší zpětnou vazbu.

 

manželé Miškovští

"Děkujeme za cenné rady na začátku realizace našeho projektu, který byl zpracován velmi profesionálně, rychle a za cenu, která nemá u individuálních projektů konkurenci. Problémem nebyly ani následné konzultace a konečné doladění projektu, kdy si na nás projektant vždy udělal čas a vše s námi do detailu probral. Výsledkem byla precizně zpracovaná projektová dokumentace pro povolení stavby našeho rodinného domu. Vše proběhlo podle našich představ a společnost Rakorpojekt s.r.o. můžeme doporučit všem zájemcům, kteří hledají kvalitní a zkušené odborníky ve stavebnictví."

 

Pasivní RD Rajské

 

Jan Lechnýř

"Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci a potvrdit, že všechno funguje a je, tak jak bylo domluveno."

 

Kompletní rekonstrukce RD Rakovník

 

manželé Macákovi

"Vlastni domeček byl vždy našim snem a díky pánům se tento sen začíná plnit. Zodpověděli všechny naše dotazy a se vším pomohli. Oceňujeme také krátkou dobu, ve které byla dokumentace vytvořena. Můžeme jen doporučit a děkujeme za skvělou spolupráci."

 

Nízkoenergetický RD Pavlíkov

 

L. Čížek

"Děkujeme za kvalitně zpracovaný projekt a vyřešení všech podstatných detailů domu. Velký dík patří také za neúnavnou komunikaci s úřady ohledně stavebního povolení."

 

Pasivní RD Kolovraty

 

manželé Skořepovi

"Na práci Rakoprojektu bychom rádi ocenili profesionalitu, vstřícnost a rychlost práce. Velkou výhodou je spolupráce s energetickými specialisty, geodety, revizními techniky, atd., vyřízení administrativy se stavebním úřadem a provádění stavebního dozoru, který byl během výstavby velmi přínosný a důležitý. S prací této firmy jsme byli stoprocentně spokojeni."

 

Pasivní RD Lužná

 

A. Přibyl

"Naše velké poděkování patří  firmě RAKOPROJEKT za výstavbu rodinného domečku. Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou odvedené práce. Jejich přístup byl velmi profesionální. Tuto firmu můžeme všem vřele doporučit. Ještě jednou velké DÍKY."

 

Nízkoenergetický RD Čistá

 

 

M. Topinka a N. Burdychová

"Byli jsme velice spokojeni jak v průběhu příprav a zpracování stavební dokumentace tak i po celou dobu výstavby. Oběma pánům velice děkujeme a vždy půjdeme první opět za nimi."

 

Nízkoenergetický RD Senomaty

 

 

Fit Effect s.r.o. – F. Kulštrunk

"Pro naše fitness odvedli velmi kvalitní práci. Díky důslednosti, efektivní komunikací a excelentnímu zákaznickému servisu jsme společně zrealizovali náš projekt dle časového plánu od identifikace požadavků až do předání díla."

 

Členské fitness v obchodním centru Central Kladno

 

 

K. Vopatová

"Celý tým pracovníků byl velmi příjemný, flexibilní a ochotný. Práce byla rychlá, jakákoliv překážka byla překonána. Výsledek je více než skvělý a my si šťastně žijeme v našem."

 

Vestavba podkroví Rakovník

 

 

AR Car s. r. o.

"Oceňuji seriózní jednání, vstřícnost a rychlost."

 

Restaurace včetně zateplení a odvlhčení objektu

 

 

MK s.r.o - ing. J. Staněk

"Vzájemnou komunikací před samotnou realizací jsme nalezli optimální řešení. Zpracování dokumentů a jejich prosazení na úřadech je důležitý krok, který dokáže naznačit přístup a profesionalitu. Děkuji a doporučuji."

 

Skladová hala pro obklady a dlažbu

 

 

J. Hoffman

"Fér jednání. Bez vedlejších vícenákladů. Podpora při stavbě."

 

Nízkoenergetický rodinný dům v Krušovicích

 

Auri energy and property s.r.o.

"Líbí se mi jejich profesionální jednání. Velmi nám pomohl aktivní přístup a schopnost poradit a najít optimální řešení."

 

Rodinné domy pro developerský projekt v Novém Strašecí.

 

Zewatt s.r.o.

"Děkuji za rychlost a precizní koordinaci projektu s dotačním programem"

 

Provozovna pro skladování a prodej peletek a kotlů

 

T. Kindl

"Jsem spokojený s vaši prací."

 

Nízkoenergetický RD Pavlíkov

 

manželé Drábkovi

"Na začátku stavby každého domu je volba správného projektu a ta se rozhodně povedla."

 

Nízkoenergetický dvojdomek na Šamotce

 

V odkazu si můžete prohlédnout naše firemní zákazníky.

RAKOPROJEKT s.r.o. | info@rakoprojekt |  +420 776 317 266 | facebook | google+